PRESTİJLİ BİR ADRES İÇİN SANAL OFİS

9 Nisan 2021by pasha0

PRESTİJLİ BİR ADRES İÇİN SANAL OFİS

Sanal ofis; Günümüzde bir şirketiniz olduğunda şirket adresinizin konumu çok önemlidir. Bir şirket kurduğunuzda şahıs, limited, anonim şirket fark etmeksizin kurduğunuzda Türk Ticaret Kanunu’na göre yasal adres beyanı yapmak zorundasınız. Bu adresinizinde prestijli görünmeniz açısından önemli bir etkisi vardır. Büyük şirketler kendi firma adreslerini gösterebilirler. Ama küçük şirketler, yeni açılmış şirketler için prestijli bir adres maddi açıdan zor gelebilir. Üstelik ofise gitmeye ihtiyacınız yoksa sizleri ofis masrafı çok zorlayacaktır. Çokta iyi bir konumda olmayan, ofis içi önemli bir tadilat, tamirat gerektiren bir ofis kiralamak zorunda kalabilirsiniz. Bu sizlere hem maddi kayıp hem de manevi bir kayıp yaşatır. Yani maddi kayıp olarak kastettiğim ofis kirası, depozito, tadilat, tamirat, dekorasyon, mobilya, elektrik, su, doğal gaz, stopaj vergisi, mutfak, temizlik gibi bir çok masrafınız çoğalacak.

Manevi kayıp olarak ise adresiniz prestijli bir adreste değilse, ofisinizin iç dizaynı profesyonel durmuyorsa müşteri kaybınıza yol açabilir. Bu nedenle sizlere prestijli bir adres imkânı sunuyoruz. Hem maddi açıdan sizleri çok daha rahat ettirecek hem de müşteri kaybınıza da yol açmayacak. Sizleri ofis kirası, depozito, tadilat, tamirat, dekorasyon, mobilya, elektrik, su, doğal gaz, stopaj vergisi, mutfak, temizlik gibi bütün bu masraflardan kurtarmış oluyoruz. Ayrıca sadece masraflarınız bununla da kalmıyor. Sekreter almanız gerekiyor bir ofis kiraladığınızda. Ve bunun için yine maddi sıkıntılar içine girebilirsiniz. Sekreterinizin maaşı, sigortası gibi sizlere ek masraflar çıkar. Ayrıca önemli bir eğitimden geçilmesi gerekir. Bunun içinde bir zaman ve emek harcamanız gerekir. Bu gibi durumlar sizi hayallerinizden vazgeçmenize neden olabilir. Oysa biz sizlerin hayallerinize kavuşmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

sanal ofis  Yasal adres temini dışında bir diğer hizmetimiz kargo, posta, evraklarınızı teslim almak. Yani yasal adresiniz bizim adresimiz olarak göründüğü için kargo, posta, evraklarınız bizim adresimize gelir. Dolayısıyla biz sizler için teslim alırız. Ve sizlere whatsapp ya da mail yoluyla siz nasıl tercih ederseniz sizlere haber veriyoruz. Ve sizler için 1 ay muhafaza ediyoruz. Böylece kaybolma gibi bir sorunla karşılaşmamış oluyorsunuz. Ne zaman isterseniz gelip teslim alabilme şansınız oluyor. Böylece sizlere önemli bir avantaj sağlanmış oluyor. Aklınızı bu durumların kurcalamasına izin vermemiş oluyoruz.

  Ayrıca toplantınız olduğunda ya da ofise ihtiyacınız olduğunda sizlere özel toplantı odalarımız ve hazır ofis seçeneklerimiz mevcuttur. Böylece istediğinizde kullanabileceğiniz bir ofisinizde olmuş oluyor. Toplantı yapmak istediğinizde 12 kişilik kapasiteli odalarımızı sizlere özel hazırlıyoruz. Böylece toplantılarınızı kısıtlı, dar mekânlarda yapmamış oluyorsunuz. Müşterilerinize, konuklarınıza çok daha profesyonel görünme imkânınız oluyor. Yine sizlerin müşterinize ya da konuklarınıza sınırsız çay, kahve, ikramlık servisimizde mevcuttur. Müşterilerinize karşı da bu şekilde mahcup durumunda olmamış olursunuz. Müşterileriniz ya da konuklarınız geldiğinde girişte çalışanlarımız tarafında güler yüzle ve profesyonel bir şekilde karşılanır. Bu durum sizlerin için önemli bir avantaj sağlanmasında yardımcı olur.

   Yine sizlerin çok daha kurumsal görünmeniz için hizmetimiz olan 0312 veya 0850 numara tahsisi hizmeti veriyoruz. Böylece cep telefonu vermek yerine çok daha kurumsal bir numaraya sahip olursunuz. Yine sizlerin müşterileriniz karşısında çok daha profesyonel durmanızda yardımcı olur. Çağrılar sizin istediğiniz bir cep telefonuna düşer. Böylece daha doğru ve net bilgiyi kendinizin vermesine de neden olur.

   Yani sanal ofisin amacı sizlere prestijli bir görünüm kazandırmaya çalışırken bir yandan ekonomik açıdan da  sizlerin çok daha avantajlı bir durumda olmasını sağlamaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?