HAZIR OFİSİN SUNDUĞU HİZMETLER

21 Nisan 2021by pasha0

HAZIR OFİSİN SUNDUĞU HİZMETLER

   Hazır ofisin sizlere sunduğu hizmetlerden kısaca bahsetmek gerekirse sıfırdan bir ofis kiralamak istediğinizde yapacağınız masraflardan kurtulup sizlere çok daha ekonomik ve sizler için her şey düşünülmüş ofisler sunmak başlıca hizmetimizdir. Hazır ofis sizlere dekorasyonundan toplantı odalarına kadar sizler için düşünülüp, tasarlanmış ofis hizmeti sunar. Sıfırdan bir ofis için harcayacağınız masraflardan çok daha uygun bir fiyata şık ve konforlu hazır ofis kiralarsınız. Hazır ofislerimizin konumları itibariyle prestijli ve merkezi bir adrestedir.  Böyle bir adreste ofis tutmak istediğinizde oldukça yüksek bir ücret ödemeniz gerekir. Prestijli bir adres için yeni bir ofise vereceğiniz kiradan çok daha uygun eşyalı bir ofise sahip olacaksınız.

Eğer bir ofise ihtiyacınız varsa, ofis kiralamak istediğinizde fiyatların ne kadar yüksek rakamlarda olduğunu görürsünüz. Üstelik pandemi döneminde her zaman gidemeyeceğiniz bir ofis için yüksek rakamlar ödemek sizlerin zararına bir durum olur. Prestijli ve göz önünde bir adreste bulmak oldukça zor ve pahalıdır. Ofisinizi kiraladıktan sonrada işler bitmiyor maalesef.

Depozito ve emlakçıyla çalıştıysanız emlak komisyonu da vermeniz gerekir.  Sonrasında stopaj vergisi ödemeniz lazım. Kiranızın belli bir kısmı kadar stopaj vergisi ödersiniz. Ofisinizi açtıktan sonra bir çalışana ihtiyacınız doğar. Çalışanınızın maaşı ve sigortası maddi gider olarak sizlere yük olur. Ayrıca çalışanınızın eğitimi ve çalışanınızın takibi de sizlerin zamanınızdan epey alır.

Çalışanınız ile aranızda güve ilişkisi kurulana kadar ofiste durmanız gerekir. Siz yokken işleri halledebiliyor mu, haftalık ve yıllık izin günleri, işe geliş ve gidiş saatleri gibi bir çok etmeni aynı anda düşünmeniz gerekir. Ofisinizin iç dizaynı ile de birebir ilgilenmeniz gerekir. Dekorasyon ve mobilya masrafınız da çıkacaktır. Ve mobilyanızı sizin ve çalışanınızın sağlığına dikkat edilerek ergonomik bir şekilde döşenmiş olması gerekir. Yapılan deneylere göre masanızın ve sandalyenizin yüksekliği ve konforu iş verimliliğinizi fazlasıyla etkiler. Bu durum da ince ayrıntılarla ofisinizin iç dizaynına büyük bir önemle dikkat etmeniz gerekir.

Ofisinizde masanız da işinizi yaparken rahat değilseniz işinizde aksaklık yaratır. Bu kadar çok faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu durumda sizi fazlasıyla yoracaktır. Ofisinizi açtıktan sonrası için ise yine sizlere fazlasıyla masraf çıkacaktır. Elektrik, su, doğal gaz, klima, wifi, temizlik, mutfak gibi her ay ödeme zorunluluğunuz olan bir çok masraf vardır. Bunlar sizler için fazlasıyla yük olacaktır. Ve giderleri düşünmekten işinize %100 odaklanmakta zorlanabilirsiniz. İşlerinizi de kötü etkileyecek bu durum sizler için hiçte avantajlı bir durum olmayacaktır. Hayallerinizde ki işi yapmak isterken işinize odaklanamamak hem maddi hem manevi açıdan sizleri yorabilir. Ofisinizin güvenliği de düşünmek zorundasınız elbette. Ofisinizde güvenlik kamerası olması gerekir. Siz yokken işleri kontrol edebilmeniz için.

 Hazır ofis sizler için bu ince detayların hiç birini düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanmanız sizlere hazır ofis imkânı sunuyor. Dekorasyon, emlak komisyonu, mobilya, stopaj vergisi, elektrik, su, doğal gaz, klima, wifi, temizlik, mutfak, çalışan maaşı ve sigortası gibi masrafların tümünden kurtulup işinize %100 odaklanabilmeniz ve işinize daha çok yatırım yapmanız için sizlere hazır ofis fırsat sunuyor. Bu durumda sıfırdan bir ofis açmaktansa hazır ofis sizler için çok daha avantajlı bir durum haline geliyor. Sizlere sunulan bu kadar avantaj varken yeni bir ofis sizlere sadece zaman ve para kaybettirir. Ayrıca ofisimiz güvenliklidir. İş merkezi içerisinde olduğumuz için bina girişimiz kameralı ve şifrelidir. Ofisimizin içinde de güvenlik kamerası da mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?