Kiralık Ofisler Yasal Olarak Kabul Edilir mi?

28 Ağustos 2021by pasha0

Kiralık Ofisler Yasal Olarak Kabul Edilir mi?

 

Endişe duymayın, kiralık ofisler yasal olarak kabul edilir mi? İş yeri kurulum aşamasında, kiralık ofis Ankara şeklinde bir adres sahibi olacaksınız. Bir işletme adresine sahip olacaksınız. Bu adresi tüm kamu kurum ve kuruluşlarına bildirebilirsiniz. Bütün belediyelere, bütün özel sektörlere, gerçek kişiliklere, tüzel kişiliklere bildirebilirsiniz.

Sizlere tahsis edilecek olan, sizlere verilecek olan adres, ilgili bütün devlet kurumları tarafından yasal adres olarak kabul edilecektir. Karşınıza herhangi bir engel çıkarılmayacaktır. Bir olumsuzluk yaşama ihtimaliniz kesinlikle bulunmayacaktır. Bu hizmet kapsamında kiralık ofis Ankara şeklinde bir adrese sahip olmanız ile birlikte, diğer evrakları da tamamlayabilir, ilgili resmi kurumlara başvuru yapabilirsiniz. Başvuru tebligat adresi açısından olumlu sonuçlanacağından emin olabilirsiniz. Gerekli bütün yasal mevzuatlar incelenmiş, bütün yasal mevzuatlar kapsamında bu kapsamda bir hizmet verilmiş ve sizlerin karşısına çıkarılmıştır.

 

Ofis Kiralayıp İş Yeri Açmak İsteyenler

Harika fikirleriniz bulunuyor olabilir, kamu kurum kuruluşları ile çalışmak, ihalelere girmek, ihale almak, para kazanmak, ticari faaliyetlerinizi yürütüp, faaliyetlerinizi büyütmek, devasa bir şirket konumuna yükselmek istiyor olabilirsiniz. Kendi çapınızda işyerinizden faaliyetleri yürütmek, ihtiyaçlara cevap vermek istiyor olabilirsiniz.

kiralık ofisMühendislik hizmetleri, büro hizmetleri, sağlık personeli hizmetleri, avukatlık hizmetleri gibi seçeneklerde bulunmak istiyor olabilirsiniz. Ofis kiralayıp, iş yeri açmak isteyenler, sunulan kiralık ofis hizmetinden yararlanabilirler. Bu ofis hizmeti sanal anlamda bir iş yeri kiralamanız ve her türlü ticari işlemlerinizi ya da ofis işlemlerinizi kiraladığınız bu ofis üzerinden yürütmeniz anlamına gelmektedir. İşlemi gerçekleştirmek ile birlikte, ilgili devlet kurumlarına karşı yasal sorumlulukları tamamlamış olacaksınız.

 

Kiralık Ofislerde Personel Olur mu?

Bu konuda da farklı ifadelerin gündeme geldiği görülebilmektedir. Öncelikli olarak şunu belirtelim ve kiralık ofislerde personel tutulur mu? Sorusunun karşılığına geçelim. Bir paket halinde kiralık ofis hizmetini alacaksınız ya da bir paket halinde kiralık ofis Ankara hizmetini alacaksınız. Paket içeriğinde adresiniz bulunacaktır. Paket içeriğinde bu adreste sizin ofis ya da iş yeri hizmetlerinizi yürüteceğiz personel bulunacaktır. Adresi içerisinde telefon hizmeti, elektronik posta hizmeti, faks hizmeti ve benzeri hizmetler bulunacaktır.

Karşılıklı anlaşma çerçevesinde yine sizlere tahsis edilecek çalışma odalarını, belirli gün ve saatlerde kullanma şansına sahip olacaksınız. Randevu sistemi kapsamında sizin talebiniz ile birlikte, toplantı odalarını kullanma avantajına sahip olacaksınız. Bu hizmette siz ekstra bir personel tutma işlemini ya da personeli işe alma işlemini gerçekleştirmeyeceksiniz. Aylık olarak ödeyeceğiniz çok çok düşük miktarda ki para içerisine, profesyonel personel görevlendirme hizmeti de dahil durumda bulunmaktadır. Üstelik bu personelin maaşını siz ödemeyeceksiniz. Elbette siz ticari faaliyet alanınıza göre ekipler meydana getirebilirsiniz. Personel ya da personeller ile anlaşma yapabilirsiniz. Bu konuda sizin belirleyici olacağınızı bilmelisiniz. Sizin oluşturacağınız ekipler ya da tutmayı düşündüğünüz personeller ile ofis hizmetinin sanal olarak kiralık verilmesi arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?