Hazır Ofis Avantajları

11 Mart 2021by pasha0

Hazır Ofis Avantajları

  Hazır ofis; Sizler için özenle tasarımı yapılmış, şık, konforlu ofislerdir. Ekstra dekorasyon için ücret ödemeyeceğiniz, ekonomik, kendinizi rahat hissedeceğiniz işinize tamamen odaklanabileceğiniz ofislerdir. Ekstra elektrik, su, doğal gaz, klima, güvenlik, temizlik, mutfak, sekreter maaşı, stopaj vergisi harcamaları ödemeden hepsinin içeriğinde dâhil olan hazır ofislerimizi sunuyoruz. İstediğiniz zaman kullanabileceğiniz, istediğiniz büyüklükte ofislerimiz mevcuttur. Rahatsız edilmeyeceğiniz rahatça işinizi yapabileceğiniz ofislerdir. Bina girişimiz şifrelidir. Binada ve ofisimizde kamera sistemleri mevcuttur. Dolayısıyla güvenlik açısından da sizlere avantaj sunuyoruz. Mutfağımızda sınırsız çay ve kahvemiz de vardır.  Siz ve müşterileriniz istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Ofiste olmasanız dahi kargolarınız ve postalarınız karşılanır. Sizlere e posta yoluyla bilgi aktarılır. Sizler için muhafaza edilir. Böylece ne zaman isterseniz gelip alabilirsiniz. Aklınızda kargolarınızda kalmamış olur. Siz işinize odaklanın diğer işleri biz sizin yerinize hallederiz.

  Hijyenik, pandemi tedbirlerine uyulan ferah bir ofiste çalışma fırsatı bulacaksınız. Ekstra temizlik bir ücret ödeminize gerek kalmayacak. İçiniz rahat bir şekilde sadece işinizi yapabileceksiniz.

 Ofisimiz iş merkezi içerisinde olduğu için bulunabilirlik açısından kolaydır. Prestijli bir adrese sahip olursunuz. Kendiniz bir ofis kiralamak istediğinizde prestijli bir ofise sahip olmak istediğiniz masraflar bütçenizi aşar. Ofis kiraladıktan sonra ki masraflarınızda cabası. Kısacası daha işinize başlamadan masraflar sizi bir hayli zor duruma düşürür. Stopaj vergisi, tadilat tamirat, ofis eşyası gibi birçok masrafla karşı karşıya kalacağınız sizi ekonomik açıdan zorlayacak bir durumun içinde bulursunuz kendinizi. Böyle bir durumda işinizden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Hayallerinizden vazgeçebilirsiniz. Bizde sizler hayallerinizden vazgeçmeyin bir başkasının değilde kendi hayallerinizin peşinden gitmeniz için sizlere kolaylık sağlıyoruz.

  Siz ofiste olmasanız dahi misafiriniz / konuğunuz geldiğinde güler yüzle ve profesyonel bir şekilde karşılanır. Böylece misafirinize de daha profesyonel görünme şansına sahip olursunuz. Ekstra toplantılarınız için 12 kişilik kapasiteli toplantı odalarımızı kullanabiliyorsunuz. Misafirleriniz / konuklarınız ve sizin için sınırsız çay ve kahve ve ikramlık servisimiz vardır.

 Binamızda jeneratör bulunduğu için işlerinizde aksama olmadan devamlılık sağlayabilirsiniz. Sizlere kolaylık sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Hazır ofisin avantajlarını kendiniz de farkında olacaksınız. Hem ekonomi hem işlerinizin kolaylaşması için sizlere hazır ofis en avantajlı konum olacaktır. Kullanmaya başladığınız sizde hazır ofisin avantajlarını ve konforunu görmüş olacaksınız.

Sözleşmelerimiz 1 yıllıktır. Sözleşmelerimizi dilediğiniz gibi uzatabiliyorsunuz. Hazır ofisin rahatlığını gördüğünüzde hiç vazgeçemeyeceksiniz. İşlerinizin kolaylaştığını ve daha konforlu bir alana sahip olduğunuzu gördükten sonra hazır ofise fazlasıyla alışacaksınız. Bütün bu rahatlık ve konfora göre fiyatlarımız ekonomiktir. Bizim işimiz sizlerin işlerini kolaylaştırmak. Ve sizde işlerinizin kolaylaştığını gördükten sonra bu hizmetten yüksek verim aldığınızı gördükten sonra hazır ofis sizler için ikinci bir ev olacaktır. Sizlere bunun garantisini veriyoruz.

 Kapıda kendi tabelamız olmadığı için misafirleriniz / konuklarınız için daha profesyonel görünümde olursunuz. Böylece misafirlerinizin / konuklarınızın kafası karışmamış olur. Ve prestijli bir görünüme sahip olursunuz. Girişte sekretarya olduğu için yine sizler için bu durum büyük bir avantaja dönüşür.

Balgat ofisimiz konum olarak MHP Genel Merkezi ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı yakınında yer aldığı için sizlere prestij kazandırır. Kızılay ofisimiz Meşrutiyet Caddesinde yer aldığı için yine konum olarak hem kolay bulunabilir hem profesyonel görünmenize neden olur. Yine Balgat Oğuzlar Mahallesinde 3. Lokasyonumuzda da kullanım sağlayabiliyorsunuz. Size uygun hangi lokasyonu isterseniz bulunabiliyorsunuz. 3 adresimizde bulunabilirlik açısından hem kolay hem de prestijli ve profesyonel adreslerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?