Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Neden Ortak Ofis Kullanayım ?

Ortak ofis

Ortak Ofis Fiyatları ve ortak ofis kullanım avantajları

Ortak ofis kullanımı maliyetleri çok aşağı çektiğinden mutlaka piyasa şartlarına karşı direncinizi yükseltir. Yeni bir firmanız varsa ve bütçeniz sınılıysa ortak ofis kullanarak kriz durumlarında ayakta kalabilirsiniz. Ayrıca ortak ofis çalışma ortamınızda sizi başka firmalarla tanıştıma olanaüına sahiptir. Ticarette esas olan geniş çevreyi bu sayede daha çabuk edinebilirsiniz. Bir ofisi paylaşmak sanıldığı kadar negatif tarafları olan bir durum değildir.

Diğer taraftan Kolay ofis ile çalışıtığınızda tek daireden oluşan modelimizle kapda bir tabela olmadığından ofisin tamamı sizin algısında olur. Bir misafiriniz geldiğinde dairenin tamamı size ait algısı oluşur ve aynı size özel ofisinizde olduğu gibi ortak ofisrte de sekreterya misafirinizi ağırlar ve hizmet eder.

Ortak ofis fiyatlarına baktığınızda size özel bir ofisten çok daha uygun olduğunu görürsünüz. Çünkü herşeyden önce stopaj, elektirik, su, sekreter ücreti gibi ofis masraflarını siz ödemezsiniz. Hatta ortak ofis için firmanıza kesilen faturayı gider olarak muhasebeleştirirsiniz.

 

http://

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

× Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?