Hazır Ofis Kiralama 

29 Kasım 2021by pasha0

Hazır Ofis Kiralama 

Çok kolay bir biçimde yalnızca karşılıklı yönde yapacağınız anlaşma veya görüşme çerçevesinde birkaç dakika içerisinde, söz gelimi hazır ofis Ankara gibi bir kiralama hizmetini gerçekleştirebilirsiniz. Paket satın alma olarak veya anlaşma çerçevesinde paket satın alma olarak düşünebilirsiniz. Hazır ofis anlayışının içerisinde bir büroda veya işletmede ya da ofiste bulunması gerekli olan her çeşit hizmet dahil konumda yer almaktadır. Sizin uğraşacağız bir şey var mıdır? Hayır, hiçbir şeyle uğraşmak mecburiyetinde kalmayacaksınız.

Tamamen uzman ekiplerce meydana getirilen hizmeti kiralama yönünde bir anlaşma sağladığınızı göreceksiniz. Daha açık bir biçimde belirtecek olur isek, bir dükkan bulmayacaksınız, dükkanı kiralamayacaksınız. O dükkanın giderleri için yani elektrik, su ve benzeri giderler için abonelik sistemini gerçekleştirip, fatura ödemek mecburiyetinde kalmayacaksınız. Bir sekreter tutmayacaksınız, personel gideri ile karşılaşmayacaksınız. Personel gideri içerisinde yer alan sigorta masraflarını gündemi getirmeyeceksiniz. Sadece ofis kiralama işlemi hazır olarak gerçekleştirecek ve kendi işiniz ile ilgilenmeye odaklanacaksınız.

Hazır Ofiste Neler Var?

Peki karar verdiniz, hazır ofis Ankara uygulamasıyla bir ofis kiralama konusunda kararlı bir adım atıp, anlaşmaya varmayı düşündünüz. Bu durumda hazır ofis içeriğinde neler var? Önce şunu belirtelim. Bir büroda işlerinizin yürütülmesi amacı ile gerek duyabileceğiniz her şey bulunur. Sekreterya görevlendirmesi tabii ki yapılmıştır. Sabit bir telefonunuz bulunacaktır. Resmi bir tebligat adresiniz bulunacaktır. Faks, elektronik posta servislerini kontrol edecek personeliniz, cihazlarınız bulunmuş olacaktır.

Tüm bu işlemler, görevlendirilmiş uzman sekreterya tarafından sizin adınıza yerine getirilecektir. Size her aşamada birer birer detaylı bilgiler verilecektir. İstemeniz durumunda işinizin şekline göre çalışma odalarını da ekstra kiralama imkanından faydalanabilirsiniz. Yine kurmayı düşündüğünüz işe göre, eğer bir toplantı veya personel toplantısı ya da müşteri toplantısı yapmayı planlıyor iseniz, toplantı odalarından da aynı anlayışla faydalanma şansına sahip olacaksınız. Tabii ki bu konu da anlaşma yapmadan önce, işyeri faaliyetlerinizi belirlemeniz, çalışma odasına veya toplantı odasına ihtiyacınız olup olmadığını ortaya koymanız gerekecektir.

Hazır Ofis

İş yeri tutulması veya kiralanması, mobilyaların alınması, elektrik, su ve benzer giderler için aboneliklerin tamamlanması gibi işlemleri gerçekleştireceksiniz. Tabii ki bunların hepsi ayrı ayrı ve totalde sizler için bir masraf manasına gelecektir. Yeni bir iş yeri kurmak istiyor iseniz, bir girişimci iseniz, bütün bunları göze alamıyor olabilirsiniz. Bunlara ayıracak bütçeniz bulunmuyor olabilir.

Peki böyle bir durumda nasıl yapabilirsiniz? İş yerinizi açabilir misiniz? Bu masraflara katlanmadan işyeri açmak mümkün müdür? Elbette bu yönlü sizlere sunulmakta olan bir imkan bulunur. Bu imkanın adı hazır ofis olarak karşınıza çıkacaktır. Hiçbir şey yapmanıza ihtiyaç yoktur. Hiçbir şey ile uğraşmanıza ihtiyaç yoktur. Doğrudan, bütünüyle hazır bir biçimde hazırlanmış ofisler için kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?