Sanal Ofis İle Başarınızı İkiye Katlayın

30 Aralık 2020by pasha0

Sanal OfisSanal Ofisle Başarınızı İkiye Katlayın

Sanal ofis; yeni iş kurmak istiyorsunuz ama masraflar gözünüzde mi büyüyor. Ya da zaten bir ofisiniz var ama müşterileriniz ya da etki ettiğiniz bölge mi küçük. Kazancınızı artırmak mı istiyorsunuz. İşte size fırsat ayağınıza geldi. Sanal kullanımlı ofis ülkemizde yeni olmakla beraber aslında uygulandığında başarınızı çabucak ikiye katlayabilecekte bir uygulamadır. Hiç hesapladınız mı gerçek bir ofis kurduğunuzda yapmanız gereken işlemleri masrafları hepsi büyük bir yük oluyor insanın üzerinde. Biz sizin yerinize yer probleminizi de hallediyoruz. Paketlerimiz gayet uygun, makul fiyatlarda ve oldukça avantajlıdır. Üstelik sekreter hizmetimizde bulunmaktadır. Düşünseniz mailleriniz, postalarınız, göndermeniz gereken işler bunların hepsini başarılı ve eksiksiz bir şekilde halledecek deneyimli bir sekreterinizin olduğunu. İşte bu fırsatları size getirmiş bulunmaktayız. Sanal kullanımlı ofis, işletmeniz için resmi nitelikte bir adres sağlar. Bir sanal ofis kiralamasıyla geleneksel bir ofis kiralaması arasında büyük bir fark yoktur. Kiraladığınız sanal ofis, işletmenize özel bir adrese sahip olur ve bu adresi şirket kurulumu gibi resmi sözleşmelerde ya da iş adresi gerektirecek herhangi bir yerde kullanabilirsiniz. Mesai saatlerinden bağımsız çalışma olanağı tanır.

Hangi saatte çalışacağınıza siz karar verin. Yaşadığınız şehrin en merkezi yerinde herhangi bir plazada geleneksel yöntemlerle ofis kiraladığınızda belirlenen mesai saatlerine göre çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat e-ofis ile birlikte burada her zaman mesai saatlerinden bağımsız olarak çalışabilirsiniz. Ayrıca fiziki olarak bulunma zorunluluğunuz olmayacağından ofisinize gidip gelmek için ayırdığınız zamanı çalışmaya ayırma fırsatınız da olur. Ayrıca internet üzerinden yürüteceğiniz ofisiniz bir cep telefonu kadar uzağınızda. Her yere ofisinizi kendinizle birlikte taşıyabilirsiniz. Müşterilerle yüz yüze gelemeyeceksiniz diye düşünmeyin. Online görüşmelerin yanında özel toplantı odaları paketlere dahil durumdadır. Çalışanlarınızın verimliliğinde artış olabilir. Esnek çalışma saat ve günleri, sizin için geçerli olduğu gibi aynı zamanda çalışanlarınız için de geçerli olmaktadır. Çalışanlarınızın belirli bir gün ve saatte ofiste toplanmasına gerek kalmaz. Sanal ofisin sağladığı esneklikle her çalışanınız istediği yerden çalışmaya devam edebilir. Esnek çalışma koşullarının çalışanlar üzerinde verimliliği artırdığı bilinen bir gerçek.

 

Ofis Kiralama Hizmetleri

Hayatımızı her açıdan etkisi altına alan dijital teknolojiler, zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldıran yeni bir çalışma ortamı yaratmamıza da yardımcı oluyor. Günümüzde sanal ofis olarak adlandırılan bu yeni ortam, şirket kuracaklara, girişimcilere ve freelancer olarak çalışanların ihtiyaçlarına en nitelikli şekilde yanıt verecek maliyet açısından fırsatlar sunuyor. Maliyetin yanında geniş kitlelere etki etme şansı sunuyor. Dijital çağın yeni nesil iş yeri anlayışının modern örneklerinden biri olan “sanal ofis” kavramının tanımlamasını şu şekilde yapabiliriz: Türk Ticaret Kanunu kapsamındaki zorunluluklardan olan firmaların yasal adres gösterme prosedürünü yerine getirmek amacıyla yararlanılan ofis çözümüdür. Yani tamamen yasaldır.

Bu doğrultuda şirket kurma süreçlerinde geleneksel yöntemlerden çok daha hesaplı olan sanal ofis çözümleri, girişimcilere ve şirket sahiplerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sanal kullanımlı ofis kurma süreçlerinde öncelikli olarak bu hizmeti veren şirketlerle e-ofis kiralamak için gerekli olan anlaşmaların imzalanması yeterli olmaktadır. Sanal ofisin adresi, şirket kurma süreçlerinde şirket adresi olarak beyan edilebilir ve tüm prosedürel adımlar bu doğrultuda atılabiliniyor. Aynı zamanda iletişim numaraları da önemlidir. Bununla birlikte şirket adresi olarak gösterilen sanal ofise, şirket ya da şahıslar adına gönderilen tüm postalar kabul ediliyor. Böylelikle zamanın çoğu ofis dışında geçen profesyoneller ve freelancer olarak çalışanlar, sanal ofis kiralama programlarına katılarak kira ve fatura masraflarını minimalize edebiliyorlar. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sanal ofis, öncelikli olarak maliyet odaklı bir çözüm olarak tanımlanıyor. Yeni atılan şirket ve firmalar için gayet uygun bir seçenek haline geliyor.

Bunun yanı sıra, son derece prestijli konumlarda olan sanal kullanımlı ofis lokasyonları, bu hizmetlerden yararlanan girişimcilere ve şirketlere daha prestijli bir imaj katıyor. Bazı şirketler ve firmalar iki seçeneği de kullanıyor. Hem gerçek bir ofisleri varken hem de sanal ofisle başarısına başarı katıyor. Aynı şekilde tercih edilen sanal ofis paketleri, kullanıcılarına belirli günlerde ofis kullanımı, toplantı odası kullanımı gibi olanakları da sağlıyor. Bir diğer doğrultuda iş yoğunluğu ofis dışında geçenler için sekreter hizmeti, telefon yönlendirme ve posta kabul gibi seçenekler de sanal ofis hizmetlerinden yararlanan girişimciler tarafından tercih ediliyor. Profesyonel olarak dijitale kayan iş süreçlerinde fiziksel temasın minimum seviyeye indiği bir ekosistem içerisinde sanal ofis programları ile iş modelinizi modern çağın gerekliliklerine uygun bir şekilde kurgulayabilirsiniz. Girişimcilere ve freelancerlara farklı sanal ofis paketleri ile ihtiyaca yönelik kullanım olanakları sunuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?