Yeni ve Büyüyen İşletmeler İçin Sanal Ofisin Avantajları

8 Mayıs 2020by pasha0

Yeni ve Büyüyen İşletmeler İçin Sanal Ofisin Avantajları

Sanal Ofis; Çoğu yeni işletme veya yeni başlayan profesyoneller için bir ikilem çok yaygındır. Bütçemin çoğunun işimi büyütmek için yatırım yapmam gerektiğinde, profesyonel bir işletme varlığı nasıl yaratırım? Ya da bir süredir iş dünyasında bulundum, ancak şimdi ofisimin maliyetinin işletme büyümemi engellediğinin farkındayım. Profesyonel bir varlık oluşturmak, uygulanabilir bir işletme olarak kabul edilmek için kritik öneme sahiptir. Bir web sitesi ve sosyal medya kimliği oluşturmak faydalı olsa da, gerçek müşteri etkileşimi gerçek bir test haline geldi. Sadece evden çalışmak her zaman mükemmel bir seçenek değildir. Bu durumda Sanal Ofis tercihi en mantıklı çözüm olacaktır.

Geleneksel Ofislerin Sınırlamaları

Kira sadece kendi geleneksel ofis alanınızı kurmanın başlangıç ​​maliyetidir. Bütçe nedeniyle, girişimci, zor erişilen bir mahallede daha az arzulanan ve asgari bir alana yer açmak zorunda kalabilir. Ve bir kerede ofisinizde birden fazla müşteri bekliyorsanız, bir konferans salonu veya hatta ayrı bir bekleme alanı mevcut olmaz ve bu da sizi zor durumda bırakır.  Mobilya ve Hazır Ofis ekipmanları, göz önünde bulundurulacak bir sonraki masraftır. Harcamaları azaltmak, kullanılmış mobilyalar ve eski ekipman şu an için yeterli görünebilir, ancak bu kötü bir görüntü verir. Sonra, siz dışarıdayken ofis telefonunu şirket adınızla profesyonel olarak kim cevaplayacak? Başka bir müşteriyle meşgulken bu önemli soruları kim ele alır? Bordro ve sosyal maliyet gereksinimleri nelerdir? Ya o kişi hastalanırsa ve işe gelemezse? Bütün bunlar ne kadar maliyet gerektirir? Cevap: Çok fazla.

Vitrinleri değiştirin ve istediğiniz konumda prestijli bir ofis binasında modern, iyi donanımlı bir executive süitte kendinizi hayal edin. Koridorda, ara sıra kullanımınız için konforlu ve tam donanımlı bir konferans salonu bulunmaktadır. Lobide, ilk müşterilerinizi saygıyla selamlamak için hazırlanmış profesyonel bir resepsiyonist var. Her modern Kiralık Ofis ekipmanı sizin emrinizde. İşletmenizin telefon hattına işletme adınızla neşeyle cevap verilir. Bunların hepsi, tecrübeli ve birinci sınıf bir üne sahip, profesyonel, iyi hizmet verilen bir ofis ağında mümkündür. Ay sonunda, maliyet yanlış yerdeki yorgun ofisten daha az olacaktır. Avantajlar aylık azalan harcamalarla bitmiyor. Şirket imajınızın iyileştirilmesi, profesyonel etkileşim ile erişilebilirlik gerçekten de üst sıradaki gelirinizi ve işletme büyümenizi artıracaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?