Sanal Ofis İle Şirket Kurmanın Faydaları

8 Mayıs 2020by pasha0

Sanal Ofis İle Şirket Kurmanın Faydaları

Sanal ofis; işlerinizi sabit bir ofis yerine, ‘sanal ofis’ adı verilen, kullandığınız ofis olarak gösterebileceğiniz, aynı zamanda yasal bir adresiniz de olan profesyonel ekibin desteğiyle; telefonlarınızın , kargolarınızın ve tebligatlarınızın size bildirilmesini de kapsayan hizmetdir.

Sanal ofis; gerçekte bir ofisinizin yerine adres gösterdiğiniz ve gerektiğinde günlük yada saatlik kiralamalarla kullanabildiğiniz çalışma yöntemidir. Ofisinizin olduğunu göstermek için bize başvurmanız yeterlidir. Bu hizmet; her ortamda çalışabilmenizi destekler. Genel olarak sürekli ziyaretçi ağırlamyan, firmalara kendisi, dijital yollardan yada ziyeret ederek ulaşan kişilerin, yada freelance çalışan, yeni firma kuran kişilerin tercih ettiği bir hizmet türüdür.

Firmamızın profesyonel sekreterler ile karşılama ve ağırlama dışında size gelen çağrıları firma adınızla karşılaması ve size yönlendirmesini de kapsar. Talep etmeniz halinde çağrıları direkt olarak size aktarırlar, eğer uygun değilseniz de müşterinin notunu size e-posta yoluyla bildirirler. Sanal ofis hizmetimizde; istedğiniz zaman toplantı odasını saat ücreti dahilinde kullanabilmeniz mümkündür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?