Yasal Adres Hizmeti Ankara

Yasal Adres Hizmeti

Yasal adres hizmeti ile prestijli bir yasal adres temin ederek müşterilerinizin karşısına daha güvenilir bir kartvizitle çıkabilirsiniz. Ayrıca yasal adres hizmetinin yanında sunduğumuz diğer imkanlardan faydalanarak müşterilerinizle yapacağınız toplantıları, yasal adresinizde yada Ankarada diğer lokasyonlardaki toplantı salonlarımızda ağırlayabilirsiniz.

 

Yasal Adres Hizmeti Paketi Aldığınızda;

  • Prestijli bir iş adresi temin etmiş olursunuz.
  • 0850 yada 0312 ile başlayan kurumsal bir telefon numaranız olur.Üstelik telefon hattınız kontörlüdür sabit ücreti yoktur.
  • Çağrılarınız size yönlendirilir.
  • Postalarınız ve kargolarınız alınır, size haber verilir.
  • Hesaplı bir şekilde tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.
  • İsterseniz Günlük yada saatlik kiralayabileceğiniz toplantı salonlarımızlda misafirlerinizi prestijli bir ortamda ağırlarsınız.
  • Kira stopajı,aidat ödemezsiniz, hatta faturamızı masraf olarak gösterir vergiden düşersiniz.

 

Yasal adres hizmeti fiyatı

Balgat için aylık 200 TL+ KDV / Ay

Kızılay için aylık 150 TL+ KDV / Ay `dır. 

Yıllık Peşin ödemelerde %50 İndirim uygulanır.  99 TL + KDV / Ay

Kampanya kapsamında Kızılay lokasyonu için fiyat 75 TL +KDV / Ay şeklindedir.

Kredi kartına 12 taksite kadar bölerek ödeme yapabilirsiniz.

 

Tüm fiyatlarımızı görmek için sanal ofis fiyatları linkimize tıklayınız.Yasal adres temini Sanal Ofiste En Uygun Koşullar. Uygun Sanal Ofis Fiyatları Reklam Neden bu reklam? Ofis maliyetine katlanmadan, profesyonel bir adrese ve ekibe sahip olun. Merkezi Konum ve Yasal & Prestijli Adres konusunda Avantajlı Fiyatlar. Size Özel Çağrı Yanıtlama ve Prestijli Plazalarda yasal adresler. En Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyat seçenekleriyle yasal adres ve Sekreterlik Hizmetleri. Sanal Ofis Sabit Bir Ofise İhtiyacınız Yoksa Neden Yüksek Kiralar Ödeyesiniz Ki? Hazır Ofis Hazır Ofis Hizmetinde Uluslararası Uzmanlık ve Yüksek Hizmet Kalitesi. sanal-ofis Neden bu reklam? Ankaranın En Prestijli Bölgesi Balga'tta Yasal İş Adresiniz Olsun! Reklam Neden bu reklam? Sanal ofis ile Gelin İşletmenizi Zirveye Taşıyalım. Türkiye'de Sanal Ofisler. Bugün Daha Fazlasını Keşfedin! 7/24 Ulaşma. Sanal ofis planlarımızda çağrı yanıtlama hizmeti vardır. Dünya çapında tüm merkezlerindeki profesyonel bir iş adresi beraberinde posta yönetimi hizmetide sağlamaktayız Sanal ofisten alacağınız sanal ofis hizmeti ile vergi levhanıza yazabileceğiniz bir adresiniz olur. Tüm resmi işlemleriniz için yasal iş adresinizi size Sanal Ofis Hizmeti Kapsamı ile Ayda 200 TL yasal adres fiyatları Kadar sanal ofis kiralam fiyatları. Varsayalım ki eviniz kira olsun ve evinizi şirketinizin resmi adresi olarak gösterebilirsiniz. Türkiye'de şirket kurulumu için bir tebligat adresi göstermek gerekir. Şirketinizin resmi adresini sanal ofis olarak da gösterebilirsiniz. Resmi işlemler için ihtiyacınız olan adresi; Ankara, Ankaranın en prestijli balgat adresinde gösterebilir, işlemlerinize en uygun vergi ankara sanal hazır ofis ile maliyetlerinizi rekabet gücünüzü %90 artırabilirsiniz. yasal adres temini Paketlerimizde, ofisi hiç kullanmayan ama şirketini kurmak için yasal adres isteyen müşterilerimiz için Ankara'nın en nezih semtlerinden Balgattadır. Sanal ofis resmi adres gösterme ve profesyonel sekretarya hizmetide sunar. Hazır Ofis & Sanal Ofis & Sanal ofis Yasal Adres sık sorulan sorulardan resmi adres konusunun çözümüdür. Sanal ofis sahibi olmak , işyerinde olmadan hatta evden, her yerden çalışmanıza imkan verir. Yasal adres temini Resmi adres olarak gösterebilme imkanı sağlar. Sekreterya ve mesai saatleri dışında telefununuz hattınıza yönlendirilir. Posta ve Kargo teslim aradığınız fiyat ve özelliklerde sahibinden Kiralık Hazır & Sanal Ofis ilanları