Yasal Adres Bana Ne Gibi Avantaj Sağlar?

15 Şubat 2023by sanalofis0

Yasal adres yani sanal büro o kadar ucuzdur ki, fiziki bir işletme amacıyla kurmaya çabalayacağınız büroya harcayacağınız parayla belki de senelerce sanal büro kiralayabilirsiniz. Sanal bürolar size çoğu üstünlük sağlar.

Örneklendirecek olursak:
– Ucuz maliyetlidir
– Personel İhtiyacınız yoktur
– Evrak takibi, kargo gibi hizmetler adınıza danışma doğrulusunda takip edilir
– Sizinle ilgili her hususta bilgilendirilirsiniz
– Size özel bir sabit numaranız olur
– Ortak alanları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz
– Sizi ziyarete gelen müşterileriniz karşılanır ve ikramda bulunulur
– Toplantı salonları her an hizmetinize açıktır
Birkaç cümleyle size yayılan üstünlükleri sıraladık. Daha çok bilgi alabilmek isterseniz, sanal büro hizmeti yayınlayan şirketlerle görüşme yapmanız yeterli olacaktır.

Yasal Adresini Belirle Şirketini Kur

Genç girişimciler ve işlerinde maliyetleri düşürmek isteyenler işin sanal büro hizmeti yayınlayan işletmeler bugünümüzde miktarını günden güne arttırmaktadır. Sanal büro diyoruz; zira meşru adres tanımının başka adı sanal bürotir. Bir şirket kurabilmek amacıyla ilk olarak resmiyette bir adres göstermeniz gerekmektedir; zira vergi dairesi, maliye gibi kurumlar, sizi denetlemek ya da ziyaret etmek amacıyla, sizinle resmi yazışma yapabilmek amacıyla, sizin fiziki adreslerinize gereksinim duyarlar ve bu adresler kayıt altında olmak zorundadır. Bu zorunluluktan ötürü adresinizi saptamak ve beyan etmek, tarafınıza düşen öncelikli görevdir. Geldik temel konuya.

Hayalleriniz var; ama yeteri kadar paranız yok. Şirket kuracaksınız; ama büroyu nasıl halledeceksiniz. Çözümü çok basit. Siz şirketinizi kuruyorsunuz, sanal bürolar sizin amacıyla arka planda birkaç görevliyle resmi işlerinizi, müşteri karşılamanızı ve çoğu işi hallediyor. Hem de çok ideal fiyatlar ve bu fiyatlar da sizin tercihlerinize göre şekilleniyor. Yasal adres Ankara’da o kadar çok tercih edilen bir sistemdir ki, binlerce girişimci bu hususta hizmet veren bir kurumla anlaşmalıdır. Şimdi sizlere biraz ayrıntı verelim ve aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıralım ister misiniz? Yazımızın devamına göz atın.

Yasal Adres Başıma İş Açar mı? Başkaları Adıma İş Yapabilir mi?

Hayır. Sistem tamamiyle meşru ve güvenlidir. Size bu hizmeti sunacak olan şirketle bir sözleşme yapacağınızdan ötürü, elinizde bir evrak olacağından, rastgele bir olumsuz koşulda, resmi mercilere suç duyurusunda bulunma hakkına sahip olursunuz.

Sanal bürolar günümüzün en çok tercih edilen büro çeşitleri olduklarından ötürü bu tür işletmeler binlerce şirkete hizmet vermektedirler ve katiyen güvensizlik yaratacak bir olaya imza atmazlar. Sizin adınıza, size ait hiçbir evraka emniyet önlemlerinden ötürü kimse erişemeyeceğinden ötürü, adınıza başkalarının bir iş yapmaları ve size zarar vermeleri söz hususu değildir. Bu hizmeti yayınlayan işletmeler günün her saati canlı olarak kamera kaydı alabilmektadırlar. Yasal Adres Ankara’da çokça tercih edilmekle birlikte yeni trend durumuna gelmiştir.

sanalofis

Leave a Reply

×

 

Merhaba!

Kolay Ofis Hoş Geldiniz.

×