Sanal Ofis Kampanya Ankara

Sanal ofis kampanya

Sanal ofis kiralayan, yasal adres temini yapan yada hazır ofis kiralayan yeni müşterilerimize bedava web sitesi veriyoruz. 

 

Kampanya şartları:

Kampanya ağustos ayı sonuna kadardır. 
Alan adı ve hosting ücreti müşteriye aittir.
Müşteri ücretsiz web sitesini Kolay ofis yetkilisinin sunacağı şablonlardan seçer yada fark ödeyerek cms tabanlı web sitesi isteyebilir.

 

 Sanal ofis kampanya

Ankara balgat sanal ofis kampanyası web sitesi hediye, yasal adres temini kampanyası 

yeni firma açanlara kolaylıklar sağlamak amacıyla  sanal ofiste kampanya düzenliyoruz. yeni müşterilerimizin web sitesi ihtiyacını karşılamak için ücretsiz web sitesi veriyoruz. ofisimizde adres gösterenlerin sanal ofis temin edenlerin faydalanabileceği kampanyada bir adet web sitesini şablonlardan seçerek edinebiliyorlar, cep telefonu uyumlu şablonumuzda mevcut. ayrıca isterlerse şablon seçmeden wordpress teması üzerinden seçim yaparak bir web sitesi sahibi olabiliyorlar.bunun için bir fark ödemeleri gerekiyor. seçtikleri sanal ofis teması üzerinden ücreti belirleniyor ve ödemesi öncesinde alınıyor. siteye girecek doneler müşteri tarafınan temin ediliyor ve siteye ilk giriş bizim personelimiz tarafından yapılıyor. tüm bununla beraber, hosting ücreti ve alan adı ücreti tamamen müşteriye fatura ediliyor. her yıl ödemesini düzgün yaptığı sürece web sitesi açık kalıyor.