Sanal Ofis Kiralama Ve Avantajları

9 Haziran 2022by sanalofis0

Sanal Ofis Kiralama Nedir?
Sanal ofis, şirket kuruluş sürecinde karşılaşacağınız olası zorlukları yaşamamanız adına çözümler üreten bir ofis kiralama sistemidir. Fiziki bir ofis alanına her süre ihtiyaç duymuyorsanız sanal ofis kiralama hizmeti, sizin için en doğru seçenek olacaktır.

Sanal ofis, home office yada geleneksel ofis kiralama bakılırsa %80′ e varan maliyet avantajı sunar ve yanında barındırdığı hizmetler ile ofis ihtiyaçlarınıza çözüm olurken birçok kolaylığı da sizlere sunar.
Sanal ofis , hazır ofis hem sizin için hem işiniz için en rahat kullanım alanıdır. Aylık veya yıllık ödeme yapmanız dışında ek olarak bir ücret ödemeniz gerekmez.
Sanal ofis kiralama sistemi, sanal ofis avantajları, sanal ofis ilanları ve sanal ofis kiralarken dikkat etmeniz gereken detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Niçin Sanal Ofis?
Sanal ofis, geleneksel ofis kiralamaya oranla %80 daha az maliyet avantajı elde edersiniz. Sanal ofis kiralarken karşılaşacağınız elastik sözleşme ile ofis giderlerinizi optimal seviyede tutabilirsiniz. Geleneksel ofis kiralarken katlandığınız tadilatlar, ödenti, ofis eşyaları, ofis malzemeleri, elektrik-su-doğalgaz faturası, web aboneliği, ofis temizliği benzer biçimde bir oldukça genel giderden kurtulmuş olmuş olursunuz. İş merkezleri benzer biçimde prestijli lokasyonlarda sanal ofis hizmetinden yararlanarak şirketinizin kurumsal görüntüsünü güçlendirebilirsiniz.

Kimler Sanal Ofis Kiralayabilir?
Sanal ofis kiralama ile ilgili herhangi bir sektör ya da meslek kısıtlaması bulunmamaktadır. Avukattan doktora, diyetisyenden tercümana kadar isteyen herkes sanal ofis kullanabilmektedir. Sanal ofis kiralamak için bir ofise durağan olarak kalınmaması yeterlidir.

Sanal ofis hizmetini, hazırda bir ofisiniz var ise da kullanılabilmektedir. Mevcut olan ofisinize ek olarak dilediğiniz zamanlarda kullanacağınız yeni bir çalışma alanı yaratmak istiyorsanız, masraflarınızı minimize etmek için sanal ofis kiralamayı tercih edebilirsiniz. Sanal ofis adres kullanımının yanı sıra toplantılarınız için toplantı salonu hizmetinden faydalanabilir, iş sektörünüzle alakalı vereceğiniz eğitimler için de seminer salonu seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Sizler için özelleştirilmiş sanal ofis hizmetleri ile beklentilerinizi daha da yukarıya taşıyabilir, sizlere en uygun şekilde düzenlenmiş sanal ofis hizmetleri ile iş verimliliğinizi arttırabilir, bununla birlikte en uygun maliyet ile prestijli bir adrese haiz olabilirsiniz.

Toplantı ve Seminer Salonu
Toplantı & seminer salonları iş dünyasının ve çalışma yaşamının en önemli parçasıdır. Sanal ofis hizmetinde ihtiyacınız olduğunda toplantı & seminer salonlarını kullanma imkanınız vardır.

Sanal ofis kiralama yardımıyla, kiraladığınız ofisinizde ekibiniz ile gerçekleştireceğiniz toplantılar için geniş ve konforlu salon seçenekleri mevcuttur. Toplantı & seminer salonlarında ekibiniz ile bir araya gelebilir, sunumlar gerçekleştirebilir, seminer ve eğitimler verebilirsiniz ve dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

sanalofis

Leave a Reply

×

 

Merhaba!

Kolay Ofis Hoş Geldiniz.

×