Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Hazır Ofis Kiralama

Ankara Balgat ve Kızılay lokasyonunda, elegant makam odası takımlarıyla döşenmiş, kullanıma hazır ofislerimizden birisini kiralayarak hem prestijli bir ortamda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz, Profesyonel çalışma arkadaşlarımızın bulunduğu ofis ortamıda sınırsız çay kahve ve atıştırmalıklar ile beraber temiz ve şık ortamda işlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca 1 gün önceden bildirerek toplantı odası yada kısa süreli ofis kullanabilirsiniz.

Hazır Ofis Paketi Aldığınızda ;

Kapıda tabelamız yoktur.Tamamı kendi işyeriniz gibi görünen bir ofise sahip olursunuz. Hazır ofislerimiz Balgat lokasyonumuzda ve Kızılay lokasyonumuzda bulunuyor, lokasyonlarımızda ofis kiraladığınızda mutfağı da  ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz.

 • Balgat Ofisimiz MHP Genel Merkezine komşu ”Yapım İş merkezinde”, Kızılay Ofisimiz ”Özsoy İş Merkezindedir”. Bu 2 lokasyon dışında Necatibey ve Balgat oğuzlar mevkii gibi 4 farklı lokasyonda daha hazır ofis gösterebiliriz.
 • Tercihize göre Kaliteli makam odası yada çalışma odası tarzında döşenmiş amaca uygun birçok farklı mobilyamız bulunmaktadır.
 • Kapıda kendi tabelamız yoktur.
 • Misafirlerinizde tüm ofis geneli size ait olduğu izlenimi oluşur.
 • Profesyonel sekreterlik hizmeti fiyata dahildir.
 • İhtiyaç halinde 312 yada 850 ile başlayan akılda kalıcı faturasız ve size özel telefon numarası tahsis edebilmekteyiz.
 • Sekreter maaşı, personel sigortası, kira stopajı, aidat, doğalgaz, elektrik ve su faturası masraflarını biz karşılıyoruz.
 • Ücretsiz kullanıma hazır toplantı salonları ana binamızdadır.
 • Posta – Kargo takibi fiyata dahildir.
 • Sınırsız çay kahve ve mutfak kullanımı imkanı vardır.
 • Misafiriniz geldiğinde sekreterimiz tüm ihtiyaç ve ağırlama işiyle ilgilenir.
 • Kurumsal bir ortamda misafirlerinizi profesyonelce ağırlayabilirsiniz.
 • Geniş kapalı otoparkımız mevcuttur.
 • Odalarımızın tamamı klimalıdır.
 • Binamızda jeneratör vardır.
 • Binada kamera sistemi mevcuttur.
 • Adres tarifi çok kolaydır.
 • Oda fiyatları, seçeceğiniz odaya göre 900 TL ile 2750 TL arasında değişkenlik göstermektedir.
 • Kira stopajı,aidat ödemezsiniz, hatta faturamızı masraf olarak gösterir vergiden düşersiniz.

Hazır Ofis Kiralama fiyatı aylık 900 TL+KDV`den başlayan fiyatlarla ve oda büyüklüğü ve mobilya’ya göre değişmektedir. Yıllık Peşin ödemelerde %10 İndirim uygulanır.

Sanal ofis kargo takibiSanal ofis Ücretsiz telefon numarası tahsisi 
Yasal adres teminiSanal ofis ücretsiz yazıcı ve internet kullanımı 
Ortak ofis ve hazır ofis olanakları

Ankara Hazır Ofis Kiralama

İsminden da anlaşılacağı gibi hazır büro, sizin yerinize evvelce hazırlanmış kapalı ofis alanlarıdır. Genelde lokasyon olarak finans merkezi haline gelmiş hatırlı mahallelerde, modern binaların kullanıldığı hazır ofislerin iç dizaynı, alanında uzman kişilerce tasarlanıp modern ofis mobilyalarıyla döşenir. Böylelikle çalışmak için randımanlı ve kaliteli kapalı mekanlar oluşturulur. Arama Sonuçları Web sonuçları

Ankara Hazır Ofis Kiralama


Hazır ofisler, bir kişiden tutun da yüzlerce kişilik çalışma ekiplerinin çalıştığı bir ofisin ihtiyaç duyacağı tüm teknolojik ve elektronik donanımı yüksek standartlarla size sunar.

Ankara Hazır Ofis Kiralama


Kariyerinizle alakalı gelecek konusunda mükemmel tasarılarınız var; Yeni bir ofis hazırlamak için 6000 tl ile 10000 tl arasında bir para harcamalısınız.

Ankara Hazır Ofis Kiralama


Hazır ofis ile vakit kaybetmeden, dilerseniz aynı gün işe başlama olanağınız var.Elektrik, su, internet, doğalgaz, tadilat ve tamirat gibi giderleri biz ödüyoruz. Bu ihtiyaçları gidermek için fazladan zaman ve para harcamaz. işinize odaklanırsınız.
Ankara Hazır Ofis Kiralama

Yeni bir iş, yeni bir ofis, yeni mobilyalar, bilgisayarlar, ofis giderleri gibi bir hayli gideri karşılayabilmek hesabına hâlâ birikim yapmaya çalışıyorsanız; size iyi haberlerimiz var.

hazır ofis kiralama


tüzel ve kişilerde işyeri tanımı 213 sayılı VUK 156. maddede düzenlenmiştir. VUK’un kabulü ile birlikte 56 yıldır süren bir işyeri tanımlaması oluşmuştur. maddenin yürürlüğe girmesiyle firmaların iş yapma şekilleri, işyeri ve ticari alanlarda önemli olumlu gelişmeler vukuu bulmuştur.
Geldiğimiz senelerde veri mükellefleri vergiye tabi işlerini tek bir işyerinde yapmaktansa daha değişik yerlerde devam edebilmektedir. helede vergiye tabi işlerini bir yükümlü evinde yada başka bir mekanda yapabileceği gibi zaman ölçüsünde kiraladığı hazır ofislerde icra edebilmektedir.


Özellikle Ankara,İstanbul, Bursa, İzmir, Adana, Gaziantep, Kayseri gibi yerlerde çok vergi mükellefi vardır ve danışmanlık, pazarlamacı gibi serbest meslek adı altında faaliyetleri,ayrıca müşavirlik vb. faaliyetlerini hazır bürolarda gerçekleştirebilmektedir.
Hazır bürolarda zamanın koşullarına uygun her türlü araçları,teknolojik gereçler, telefon, sekreterlik hizmeti, bilgisayar gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Düzenli olarak hazır bir ofiste çalışabilmektedirler. Sanal ofislerde her türlü resmi ve adli işlerini tebligatlarını yapılabilmektedirler. bu detaylarla ilgili daha fazla bilgiyi kolay ofisi arayarak sekreterimizden de alabilirsiniz.

Bilhassa 2015ten itibaren tüm mükelleflerde kişilerde e-bildirimin mecbur olmuş bulunması hasebiyle fiziki ortamda yapılan bildirim hemen hemen geçmişte kalmaktadır.

Daha fazla ayrıntı filme xxx gratis

× Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?